Zatrzymany w Krasnymstawie za Posiadanie Znacznej Ilości Narkotyków

Krasnostawscy kryminalni przeprowadzili udaną akcję, zatrzymując 40-latka, który posiadał w swoim miejscu zamieszkania znaczne ilości narkotyków.

Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, z której można byłoby sporządzić ponad 700 porcji dilerskich. Teraz mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, a sąd podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Zatrzymanie 40-latka jest efektem pracy operacyjnej i trafnego rozpoznania krasnostawskich kryminalnych w lokalnym środowisku. Mężczyzna nie stawiał oporu podczas zatrzymania i był zaskoczony widokiem funkcjonariuszy.

Podczas przeszukania w jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli znaczną ilość amfetaminy. Z zabezpieczonych substancji można byłoby sporządzić ponad 700 porcji dilerskich.

Krasnostawska prokuratura, która prowadzi śledztwo w tej sprawie, postawiła już mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności za to przestępstwo. Wszelkie dalsze postępy w tej sprawie będą podlegały śledztwu.