Protest rolników w Michowie: Utrudnienia w ruchu i planowane objazdy

Jutro, tj. 29 lutego bieżącego roku, w miejscowości Michów odbędzie się protest rolników, który może skutkować znacznymi utrudnieniami w ruchu drogowym.

Organizatorzy zaplanowali zgromadzenie w godzinach od 11:00 do 13:00. Akcja protestacyjna ma mieć miejsce przy stacji paliw Orlen w Michowie, zlokalizowanej przy ulicy Partyzanckiej.

Z uwagi na planowane działania protestacyjne, policja oraz władze lokalne apelują do wszystkich kierujących o wybieranie alternatywnych dróg, aby uniknąć opóźnień i utrudnień w podróży. Funkcjonariusze policji będą obecni na miejscu, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno uczestnikom protestu, jak i pozostałym użytkownikom dróg.

Planowane objazdy zostały przygotowane, aby umożliwić płynność ruchu oraz minimalizację zakłóceń w związku z protestem. Poniżej przedstawiamy szczegóły planowanych objazdów:

Dla samochodów osobowych:

  • Od ulicy Partyzanckiej w Michowie (droga W-809) należy skierować się ul. Wiatraczną, a następnie przez miejscowość Rudzienko do miejscowości Rudno ulicą Poprzeczną. Dalej kontynuować trasę ulicą Lipową do ul. Spacerowej (droga W-809). Analogicznie, od miejscowości Rudno.

Dla samochodów ciężarowych:

  • W przypadku wjazdu od strony Kurowa i Baranowa, możliwy objazd blokady w kierunku miejscowości Przytoczno. Dla wjeżdżających od strony Przytoczna możliwy objazd w kierunku Kurowa lub z Przytoczna należy kierować się w kierunku Kocka drogą K-48. Dla wjeżdżających od strony Lubartowa, najkorzystniej kierować się drogą W-809 od miejscowości Gołąb w kierunku Krasienina.

Policja prosi wszystkich uczestników ruchu drogowego o zrozumienie sytuacji oraz stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy. Informacje na temat kolejnych dni, w których mogą występować utrudnienia w ruchu, będą przekazywane na bieżąco.