Dożywotnie Pozbawienie Wolności Grozi Mężczyźnie, Który zastrzelił Kolegę z „Przerobionej” Wiatrówki.

Tragedia, która rozegrała się kilka dni temu w gminie Łuków, wstrząsnęła lokalną społecznością.

45-letni mieszkaniec został znaleziony martwy na jednej z posesji, po tym jak został postrzelony w głowę z „przerobionej” wiatrówki. Dzięki staraniom policji i prokuratury, sprawcy tego okrutnego czynu nie udało się ujść sprawiedliwości.

53-letni mężczyzna, podejrzany o zabójstwo swojego kolegi, został aresztowany i usłyszał zarzut. Śledztwo wykazało, że to właśnie on oddał strzał, który pozbawił życia 45-latka. Teraz mężczyźnie grozi nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności. Decyzją łukowskiego sądu, został tymczasowo aresztowany na co najmniej 3 miesiące, aby zapewnić ciągłość postępowania i uniknąć ucieczki zatrzymanego.

Również 37-letni mężczyzna, podejrzewany o utrudnianie postępowania poprzez zacieranie śladów, stanął przed zarzutami. Za te czyny grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratury został objęty policyjnym dozorem.

Policja kontynuuje śledztwo, przesłuchując kolejnych świadków i analizując zabezpieczone dowody. Badania nadal trwają, aby ustalić dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Społeczność lokalna jest wstrząśnięta tym wydarzeniem i oczekuje sprawiedliwości dla ofiary oraz surowych kar dla sprawców.

Foto:Policja