Tragiczny Wypadek na DK-2: Pieszy Potrącony przez Samochód, 29-latek Zmarł na Miejscu

Dzisiaj, około godziny 12:30, na DK-2 w miejscowości Styrzyniec, doszło do tragicznego wypadku, w którym życie stracił 29-letni pieszy.

Według wstępnych ustaleń, kierujący Toyotą 64-letni mężczyzna potrącił pieszego, który nagle wtargnął na jezdnię zza zaparkowanego samochodu.

Okoliczności wypadku są tragiczne i poruszające. Z relacji świadków wynika, że pieszy niespodziewanie pojawił się na jezdni, a kierowca nie miał możliwości uniknięcia zderzenia. Mimo natychmiastowej reanimacji, życia młodego mężczyzny nie udało się uratować, zmarł on na miejscu zdarzenia.

Na miejscu wypadku prowadzone są czynności przez odpowiednie służby pod nadzorem prokuratora. Droga w rejonie zdarzenia została zablokowana, aby umożliwić pracę służb i dokładne zbadanie okoliczności tragedii.

Niestety, to już kolejny dramatyczny wypadek, w którym stracono życie człowieka. Policja i służby odpowiedzialne za śledztwo intensywnie ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Apelujemy jednocześnie do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi na drogach. Pamiętajmy, że każda chwila nieuwagi może mieć tragiczne konsekwencje.

Foto:Policja