Tragiczny Wypadek Przy Pracy: Mężczyzna Przygnieciony przez Koparko-Ładowarkę.

W czwartek w godzinach południowych doszło do tragicznego wypadku przy pracy w jednej z miejscowości gminy Piaski.

46-letni mężczyzna, będący na konserwacji krokwi dachowych, został przygnieciony przez ramię koparko-ładowarki, co spowodowało ciężkie obrażenia ciała. Natychmiast przetransportowano go śmigłowcem do lubelskiego szpitala, gdzie otrzymał potrzebną pomoc medyczną.

Policjanci z komendy w Świdniku podjęli działania w celu ustalenia okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku. Według wstępnych ustaleń, mężczyzna został przygnieciony w trakcie podnoszenia belki podczas wykonywanej konserwacji krokwi dachowych. Na miejscu zdarzenia pracowała również grupa dochodzeniowo-śledcza, która przeprowadziła oględziny i zbierała materiał dowodowy.

Apelujemy o ostrożność i rozwagę podczas wykonywanych prac, zwłaszcza tych związanych z konserwacją budynków i pracami na wysokościach. Nawet pozornie proste czynności, wykonywane wbrew zasadom bezpieczeństwa, mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia. Przypadek ten stanowi ostrzeżenie dla wszystkich pracowników oraz pracodawców o konieczności przestrzegania środków bezpieczeństwa i przepisów dotyczących pracy na wysokościach.

Policja kontynuuje dochodzenie w sprawie tego tragicznego wypadku, aby wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia i zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości.

Foto:Policja