Terespolscy kryminalni podjęli skuteczną akcję, która doprowadziła do zatrzymania 59-letniego mieszkańca gminy Terespol podejrzanego o posiadanie narzędzi przeznaczonych do kłusownictwa. Cała sprawa wyszła na jaw po informacji o znalezieniu wnyków w kompleksie leśnym w miejscowości Neple przez przypadkowego świadka, który szybko podjął działania uniemożliwiające kontynuowanie tego procederu. Policjanci przeprowadzili przeszukanie miejsca zamieszkania podejrzanego, w wyniku którego ujawniono trofea myśliwskie oraz stalowe linki zakończone pętlą. Zatrzymany przyznał się do winy w obecności policji i usłyszał zarzuty dotyczące posiadania narzędzi do kłusownictwa oraz nielegalnie pozyskanego trofeum zwierzyny łownej. Zgodnie z obowiązującym prawem, za popełnienie takich czynów grozi mu kara do roku pozbawienia wolności. Kłusownictwo stanowi poważne zagrożenie dla dzikiej fauny i flory oraz narusza przepisy dotyczące ochrony przyrody i myślistwa. Takie działania mogą poważnie naruszyć ekosystemy oraz zagrozić gatunkom zwierząt. Sprawa ta podkreśla skuteczność działań policji w zwalczaniu nielegalnych praktyk myśliwskich oraz konieczność monitorowania i egzekwowania przestrzegania przepisów dotyczących ochrony przyrody. Zapewnienie bezpieczeństwa dzikiej faunie i flory oraz ochrona środowiska naturalnego są priorytetem dla organów ścigania i wszystkich obywateli. Zachęcamy wszystkich do współpracy z organami ścigania i zgłaszania wszelkich podejrzanych działań związanych z kłusownictwem oraz innymi przestępstwami przeciwko przyrodzie. Dzięki wspólnej trosce i działaniu możemy chronić dzikie zwierzęta oraz ich naturalne środowisko.

Terespolscy kryminalni podjęli skuteczną akcję, która doprowadziła do zatrzymania 59-letniego mieszkańca gminy Terespol podejrzanego o posiadanie narzędzi przeznaczonych do kłusownictwa.

Cała sprawa wyszła na jaw po informacji o znalezieniu wnyków w kompleksie leśnym w miejscowości Neple przez przypadkowego świadka, który szybko podjął działania uniemożliwiające kontynuowanie tego procederu.

Policjanci przeprowadzili przeszukanie miejsca zamieszkania podejrzanego, w wyniku którego ujawniono trofea myśliwskie oraz stalowe linki zakończone pętlą. Zatrzymany przyznał się do winy w obecności policji i usłyszał zarzuty dotyczące posiadania narzędzi do kłusownictwa oraz nielegalnie pozyskanego trofeum zwierzyny łownej.

Zgodnie z obowiązującym prawem, za popełnienie takich czynów grozi mu kara do roku pozbawienia wolności. Kłusownictwo stanowi poważne zagrożenie dla dzikiej fauny i flory oraz narusza przepisy dotyczące ochrony przyrody i myślistwa. Takie działania mogą poważnie naruszyć ekosystemy oraz zagrozić gatunkom zwierząt.

Sprawa ta podkreśla skuteczność działań policji w zwalczaniu nielegalnych praktyk myśliwskich oraz konieczność monitorowania i egzekwowania przestrzegania przepisów dotyczących ochrony przyrody. Zapewnienie bezpieczeństwa dzikiej faunie i flory oraz ochrona środowiska naturalnego są priorytetem dla organów ścigania i wszystkich obywateli.

Zachęcamy wszystkich do współpracy z organami ścigania i zgłaszania wszelkich podejrzanych działań związanych z kłusownictwem oraz innymi przestępstwami przeciwko przyrodzie. Dzięki wspólnej trosce i działaniu możemy chronić dzikie zwierzęta oraz ich naturalne środowisko.

Foto:Policja