Bialscy Kryminalni Zabezpieczyli Amfetaminę i Extazy

Bialska policja kryminalna dokonała kolejnego znaczącego kroku w walce z przestępczością narkotykową, zabezpieczając znaczną ilość amfetaminy oraz tabletek ecstasy.

To istotny sukces w eliminowaniu nielegalnego handlu narkotykami na terenie miasta.

Informacje zdobyte przez bialskich kryminalnych wskazywały na to, że 18-letni mieszkaniec miasta może być powiązany z posiadaniem narkotyków. Po przeprowadzeniu nalotu na wskazany adres, podejrzenia potwierdziły się. W miejscu zamieszkania młodego mężczyzny znaleziono foliowe woreczki zawierające biały proszek oraz tabletki ecstasy. Dodatkowo zabezpieczono także wagi kieszonkowe, co sugeruje, że podejrzany miał zamiar handlować narkotykami.

Po dokładnym zbadaniu zabezpieczonych substancji potwierdzono, że są to amfetamina oraz ecstasy. Szczególnie niepokojące jest to, że ilość zabezpieczonych substancji wystarczyłaby do przygotowania ponad 400 porcji dealerskich, co sugeruje szeroki zasięg działalności podejrzanego.

18-letni mieszkaniec został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Zgodnie z obowiązującym prawem grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Bialscy Kryminalni Zabezpieczyli Amfetaminę i Extazy
Foto:Policja