Tragiczny Wypadek podczas Wycinki Drzewa: 42-letni Mężczyzna Zmarł po Przygnieceniu przez Pień

W miejscowości Nowa Rokitnia, na terenie prywatnej działki leśnej, doszło do tragicznego wypadku podczas wycinki drzewa, w wyniku którego zginął 42-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego.

Zdarzenie to stanowi przestrogę dla wszystkich osób wykonujących podobne prace, apelując jednocześnie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz zachowanie szczególnej ostrożności.

Informacja o wypadku dotarła do służb ratunkowych po godzinie 9:00. Na miejscu funkcjonariusze policji natychmiast udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu, który został przygnieciony przez pień drzewa. Niestety, pomimo podjętych działań, mężczyzna zmarł z powodu odniesionych obrażeń.

Policjanci prowadzą dochodzenie w celu wyjaśnienia okoliczności oraz przyczyn tego tragicznego zdarzenia. Jednocześnie apelują do wszystkich pracowników wykonujących prace w lesie o zachowanie szczególnej ostrożności oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Warto również pamiętać o konieczności poproszenia o pomoc drugiej osoby i zapewnienia asekuracji podczas wycinania drzew.

Foto:Policja

Tragiczny Wypadek podczas Wycinki Drzewa
Tragiczny Wypadek podczas Wycinki Drzewa