W sobotę, 30 marca, w godzinach popołudniowych, doszło do wypadku drogowego w miejscowości Suchowola Kolonia, gdzie samochód osobowy wypadł z drogi i wpadł do przydrożnego rowu. Kierujący pojazdem, 18-letni mieszkaniec gminy Adamów, stracił panowanie nad Oplem na łuku drogi, co spowodowało utratę kontroli nad pojazdem. W chwili wypadku kierowca podróżował z trzema pasażerami w wieku 19 i 22 lat. W wyniku kolizji dwaj z nich doznali obrażeń i zostali przewiezieni do szpitala, jednak na szczęście ich urazy okazały się być niegroźne dla ich zdrowia. Kierujący pojazdem był trzeźwy, co potwierdziło badanie alkomatem przeprowadzone przez policję. Dla młodego kierowcy, który posiadał uprawnienia do kierowania pojazdem niespełna dwa miesiące, kolizja zakończyła się mandatem karnym w wysokości 1500 złotych oraz 12 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny pojazdu z uwagi na powstałe w nim uszkodzenia.

W sobotę, 30 marca, w godzinach popołudniowych, doszło do wypadku drogowego w miejscowości Suchowola Kolonia, gdzie samochód osobowy wypadł z drogi i wpadł do przydrożnego rowu.

Kierujący pojazdem, 18-letni mieszkaniec gminy Adamów, stracił panowanie nad Oplem na łuku drogi, co spowodowało utratę kontroli nad pojazdem.

W chwili wypadku kierowca podróżował z trzema pasażerami w wieku 19 i 22 lat. W wyniku kolizji dwaj z nich doznali obrażeń i zostali przewiezieni do szpitala, jednak na szczęście ich urazy okazały się być niegroźne dla ich zdrowia. Kierujący pojazdem był trzeźwy, co potwierdziło badanie alkomatem przeprowadzone przez policję.

Dla młodego kierowcy, który posiadał uprawnienia do kierowania pojazdem niespełna dwa miesiące, kolizja zakończyła się mandatem karnym w wysokości 1500 złotych oraz 12 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny pojazdu z uwagi na powstałe w nim uszkodzenia.

Foto:Policja