Tragiczny wypadek w Kwasówce: Kierowca Citroena zginął na miejscu

W sobotę rano, 6 kwietnia, w miejscowości Kwasówka na drodze wojewódzkiej nr 813 doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

33-letni kierujący Citroenem zderzył się z dostawczym Volkswagenem. W wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Przebieg zdarzenia

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący Citroenem Berlingo na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z naprzeciwka dostawczym Volkswagenem. Siła uderzenia była tak duża, że 33-letni kierujący Citroenem poniósł śmierć na miejscu.

Stan trzeźwości kierowców

Badanie stanu trzeźwości 44-letniego kierującego Volkswagenem wykazało, że w chwili zdarzenia znajdował się on po użyciu alkoholu. Od mężczyzny pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Dalsze czynności

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci, którzy zabezpieczyli ślady i sporządzili dokumentację. Ciało 33-latka zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Apel o rozwagę

Policja apeluje o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość, brawura i alkohol za kierownicą to główne przyczyny wypadków drogowych.

Foto:Policja