Dramatyczny wypadek w Czemiernikach: Nietrzeźwi 23-latkowie uderzyli w drzewo.

Dziś rano, około godziny 5.30, w miejscowości Czemierniki w powiecie radzyńskim doszło do groźnego wypadku drogowego.

Kierujący Volkswagenem Touran 23-latek stracił kontrolę nad pojazdem na prostym odcinku drogi, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W chwili zdarzenia w samochodzie podróżowali także dwaj jego koledzy, również w wieku 23 lat.

Według informacji policji, obaj pasażerowie byli nietrzeźwi, a badanie alkomatem wykazało u nich ponad 1.5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca, który był nieprzytomny po wypadku, został wyciągnięty zza kierownicy przez strażaków po rozcięciu karoserii pojazdu. Z uwagi na jego stan, pobrano krew do badań na zawartość alkoholu lub innych środków odurzających.

Policjanci z Radzynia Podlaskiego przeprowadzają szczegółowe dochodzenie w celu wyjaśnienia dokładnych okoliczności tego tragicznego wypadku. Dochodzenie ma na celu ustalenie, czy nietrzeźwość kierującego miała związek z powstaniem zdarzenia, oraz jak doszło do utraty kontroli nad pojazdem na prostym odcinku drogi.

Wypadek ten stanowi kolejny dramatyczny przypadek, który przypomina o konieczności ostrożności i odpowiedzialnego zachowania za kierownicą, szczególnie w kontekście spożycia alkoholu. Nietrzeźwe prowadzenie pojazdu stanowi ogromne zagrożenie zarówno dla życia i zdrowia kierowcy, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

Dramatyczny wypadek w Czemiernikach: Nietrzeźwi 23-latkowie uderzyli w drzewo.
Foto:Policja