Pijany

Łęczna potracenie pieszej na przejściu. Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Łęcznej. Kierujący citroenem potrącił 56 – letnią mieszkankę Łęcznej przechodzącą przez przejście dla pieszych na zielonym świetle. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierującemu policjanci zatrzymali prawo jazdy. Apelujemy o ostrożność na drogach.

Wczoraj około godziny 19.25 policjanci otrzymali zgłoszenie, że przy ulicy Chełmskiej w Łęcznej doszło do potrącenia pieszej. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z drogówki.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 25 – letni mieszkaniec Łęcznej, kierujący pojazdem marki Citroen na skrzyżowaniu dróg, wykonując manewr skrętu w lewo potrącił kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych na zielonym świetle. W wyniku tego zdarzenia 56 – letnia mieszkanka Łęcznej trafiła do szpitala w Lublinie. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Mundurowi zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o uważną jazdę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Zadbajmy wspólnie o nasze bezpieczeństwo.