Marzył o koparce kryptowalut a stracił 45 tysięcy złotych , 44-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna na jednej ze stron internetowych zdecydował się na zakup koparki do kryptowalut.

Łęczna potracenie pieszej na przejściu. Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Łęcznej. Kierujący citroenem potrącił 56 – letnią mieszkankę Łęcznej przechodzącą przez przejście dla pieszych na zielonym świetle. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierującemu policjanci zatrzymali prawo jazdy. Apelujemy o ostrożność na drogach.

Wczoraj około godziny 19.25 policjanci otrzymali zgłoszenie, że przy ulicy Chełmskiej w Łęcznej doszło do potrącenia pieszej. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z drogówki.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 25 – letni mieszkaniec Łęcznej, kierujący pojazdem marki Citroen na skrzyżowaniu dróg, wykonując manewr skrętu w lewo potrącił kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych na zielonym świetle. W wyniku tego zdarzenia 56 – letnia mieszkanka Łęcznej trafiła do szpitala w Lublinie. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Mundurowi zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o uważną jazdę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Zadbajmy wspólnie o nasze bezpieczeństwo.