Kobieta zjechała z drogi i uderzyła w drzewo.Troje dzieci trafiło do szpitala.

Kobieta zjechała z drogi i uderzyła w drzewo.Troje dzieci trafiło do szpitala.Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Tchórzew – Kolonia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Volkswagenem Sharan na śliskiej nawierzchni zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. W wyniku wypadku do szpitala trafiło troje dzieci.

Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut przed godziny 08:00 w miejscowości Tchórzew – Kolonia, gmina Borki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca samochodem osobowym marki VW Sharan, 26-letnia mieszkanka gminy Kock na śliskiej nawierzchni straciła panowanie nad autem. W następstwie czego zjechała z dogi i uderzyła w drzewo. W wyniku wypadku do szpitala zostało przewiezione troje dzieci w wieku 1, 2 i 4-lata.

W chwili zdarzania kierująca volkswagenem była trzeźwa, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości. Mundurowi ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Zimowa aura nas nie opuszcza. Padający, marznący śnieg i śliska nawierzchnia z takimi warunkami muszą zmierzyć się kierowcy. Apelujemy o rozsądek i rozwagę. Starajmy się przewidywać zagrożenia. Zadbajmy o to, by bezpiecznie dojechać do celu!