Areszt dla 20 letniej kobiety

Areszt dla 20 letniej kobiety za posiadanie narkotyków. Co najmniej trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie tymczasowym 20-latka u której łukowscy kryminalni znaleźli narkotyki. Młoda kobieta już usłyszała zarzuty, grozi jej nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu łukowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej dowiedzieli się, że młoda łukowianka może mieć narkotyki. Ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Zatrzymana 20-latka twierdziła, że nie ma żadnych narkotyków, że nie ma z nimi nic wspólnego. Policjanci nie uwierzyli w zapewnienia młodej kobiety i przeszukali jej mieszkanie. Okazało się, że 20-latka w kilku miejscach domu schowała foliowe woreczki w których było kilkadziesiąt gramów marihuany oraz kilkadziesiąt gramów mefedronu.

Łukowianka już usłyszała zarzuty. Za naruszenie przepisów o przeciwdziałaniu narkomanii grozi jej nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj łukowski sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec młodej kobiety środek zapobiegawczy. Co najmniej trzy najbliższe miesiące 20-latka spędzi w areszcie tymczasowym. Teraz prowadzący śledztwo ustalą skąd miała narkotyki i dla kogo były przeznaczone. Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Areszt dla 20 letniej kobiety