Niebezpieczna Jazda z Narkotykami - Młody Kierowca Hondy Stawia na Ryzyko Życie Pasażerów.

22-latek, który wczoraj rano kierując Hondą rozbił się na drzewie, na VI komisariacie usłyszał już zarzuty. Młody mężczyzna odpowie nie tylko za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej.

Podczas wykonywanych z nim czynności policjanci znaleźli u niego narkotyki, które miał ukryte w bieliźnie. Kolejne zabronione substancje oraz elektroniczną wagę znaleźli funkcjonariusze w jego miejscu zamieszkania.

Teraz może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności. rozbity pojazd honda o drzewo 22-latek w sobotni poranek kierując Hondą na ul. Turystycznej w Lublinie nagle zjechał z drogi rozbił się na drzewie.

W samochodzie przewoził trójkę pasażerów, dwóch mężczyzn w wieku 18 i 19 lat oraz 23-letnią pasażerkę. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Młoda kobieta oraz 19-latek zostali zabrani do szpitala, ale okazało się, że nic poważnego im się nie stało.

Z kolei kierujący hondą 22-latek wraz z 18-latkiem po wyjściu z pojazdu próbowali się oddalić, ale w porę zostali zauważeni i ujęci przez świadka – kierowcę ambulansu, któremu pomogli strażacy.

Następnie zostali przekazani funkcjonariuszom drogówki. Jak się okazało, wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli nietrzeźwi. Kierujący pojazdem miał ponad pół promila alkoholu w organizmie, z kolei jego pasażerowie – ponad promil. Wczoraj na VI komisariacie Policji w Lublinie wykonywane były z jego udziałem czynności procesowe.

Jak się okazało, 22-latek odpowie nie tylko za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej.

Policjanci ujawnili przy nim kilka woreczków z zawartością białego proszku, które ukrył w bieliźnie.

Wstępne badania wykazały właściwości amfetaminy. Z kolei w wyniku przeszukania miejsca jego zamieszkania, mundurowi znaleźli kolejne narkotyki oraz elektroniczna wagę.