Puławy: 31-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

Policjanci z Puław zatrzymali 31-latka, u którego znaleźli susz marihuany oraz grzyby zawierające substancję psychotropową. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Do zatrzymania doszło w tym tygodniu. Funkcjonariusze podejrzewali, że 31-latek może posiadać środki odurzające. Podczas przeszukania zajmowanego przez niego domu, na strychu, w słoikach i pudełkach kryminalni znaleźli susz marihuany oraz grzyby zawierające substancję psychotropową.

Jak się okazało, 31-latek najpierw zasiał konopie, a gdy urosły i dojrzały, ściął je, wysuszył i zaczął z nich robić tzw. skręty. Grzyby zawierające niedozwolone sustancje psychotropowe również wyhodował samodzielnie.

Z suszu, który zabezpieczyli policjanci można było zrobić ponad 500 działek dilerskich. 31-latek trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut, a po przesłuchaniu został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Puławach. Prokurator zastosował wobec 31-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz poręczenia majątkowego.

 

Foto:Policja