Groźna Kolizja w Zakręcie – Apel o Ostrożność na Drodze.

Wczoraj, przed godziną 10:00 rano, doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej w miejscowości Zakręt.

Incydent miał miejsce na skrzyżowaniu, w którym uczestniczyły trzy pojazdy osobowe i jeden dostawczy. Mimo grożącego niebezpieczeństwa, na szczęście nikomu nic się nie stało, ale sprawca zdarzenia nie uniknął surowej kary.

Według relacji policji, kierująca samochodem marki Toyota zatrzymała się z zamiarem skrętu w lewo, jadąc w kierunku Lublina. Za nią kolejno zatrzymały się samochody marki Mazda i Volkswagen. Niestety, kierowca 65-letniego samochodu marki Ford nie dostosował swojej prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku tego najechał na tył Volkswagena, który siłą uderzenia przesunął się do przodu, uderzając w Mazdę, a ta w Toyotę.

Mimo że w wyniku tego incydentu nikt nie odniósł obrażeń, kierujący zostali poddani badaniom na obecność alkoholu, które potwierdziły ich trzeźwość.

Kierowca samochodu Ford został jednak ukarany surowo przez policję. Nałożono na niego mandat karny w wysokości 1500 złotych za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Ponadto, jego rejestr karny został obciążony 10 punktami karnymi.

Foto:Policja