Sala Królestwa Świadków Jehowy. Brody Małe k. Szczebrzeszyna / fot. JW.ORG

W ciągu ostatnich 3 miesięcy, Świadkowie Jehowy wspólnymi siłami wybudowali nową Salę Królestwa w Brodach Małych koło Szczebrzeszyna. Dnia 1 października 2023 roku, oficjalnie oddano ten obiekt do użytku, co jest powodem do radości dla społeczności lokalnej. Nowa Sala Królestwa Świadków Jehowy to miejsce spotkań, w którym każdy, kto chce lepiej poznać Biblię, jest mile widziany.

Sala Królestwa Świadków Jehowy. Audytorium. Brody Małe/ fot. JW.ORG

Budynek wyróżnia się nowoczesnym i eleganckim designem. Wewnątrz znajdziemy liczne udogodnienia, takie jak 3 toalety, przestronny hol z szatnią oraz wygodne audytorium o łącznej pojemności 140 miejsc. Obiekt jest także dobrze skomunikowany, zlokalizowany tuż przy drodze wojewódzkiej i ścieżce rowerowej, z dostępem do stacji kolejowej oraz przystanku autobusowego.

W nowej Sali Królestwa wszyscy są mile witani / fot. JW.ORG

Budowa Sali Królestwa była możliwa dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, którzy, pomimo braku specjalistycznych umiejętności budowlanych, przeszli niezbędne szkolenia z zakresu BHP i stanowiskowe. Dzięki temu prace na budowie przebiegały sprawnie i bezpiecznie.

Nowa Sala Królestwa została wyposażona w rekuperację, pompę ciepła oraz nowoczesny sprzęt multimedialny. Jest także dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz matek z małymi dziećmi.

Wywiady podczas otwarcia nowej Sali Królestwa Świadków Jehowy / fot. JW.ORG

W nowym obiekcie będą odbywały się regularne zebrania, na których uczestnicy poznają nauki biblijne i omówią, jak można je zastosować w życiu codziennym. To miejsce otwarte dla każdego, kto chce zgłębiać wiedzę z zakresu Pisma Świętego i cieszyć się życzliwym towarzystwem innych osób.

Nowa Sala Królestwa to nie tylko nowoczesny budynek, ale przede wszystkim centrum spotkań , które powstało dzięki poświęceniu i pracy społeczności Świadków Jehowy.