Brutalna bójka z nożem w Białej Podlaskiej - Czwórka młodych mężczyzn usłyszała zarzuty.

W Białej Podlaskiej doszło do dramatycznego zdarzenia, które skończyło się zatrzymaniem czterech młodych mężczyzn, w tym 24-latka podejrzanego o kierowanie gróźb karalnych i udział w bójce z użyciem noża. Cała czwórka usłyszała zarzuty, a jeden z nich odpowie również za posiadanie substancji psychotropowej.

Zdarzenie miało miejsce na początku miesiąca, jednak pokrzywdzeni niechętnie informowali stróżów prawa o incydencie. Według relacji dwóch poszkodowanych, grupa mężczyzn brutalnie ich zaatakowała, używając przemocy fizycznej na całym ciele. Dodatkowo, jeden z napastników ranił nożem 18-letniego pokrzywdzonego.

Bialscy kryminalni podjęli się dochodzenia w sprawie, co doprowadziło do zatrzymania 4 mężczyzn w wieku od 18 do 24 lat, mieszkających w Białej Podlaskiej. W trakcie działań policyjnych ujawniono, że 18-latek miał przy sobie tabletki ekstazy, natomiast 24-latek był w posiadaniu amfetaminy. Dodatkowo ustalono, że zatrzymani grozili jednemu z pokrzywdzonych.

Najpoważniejsze zarzuty postawiono 24-latkowi, który odpowie za bójkę z użyciem niebezpiecznego narzędzia w warunkach recydywy. Mężczyźnie grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd, na wniosek Policji i prokuratury, zdecydował o tymczasowym aresztowaniu. Trzech pozostałych zatrzymanych będzie pod dozorem Policji.

Foto:Policja