Sukces Policji w Lublinie: Zatrzymano Mężczyznę z 2,5 kg Narkotyków.

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie i wywiadowcy z komendy miejskiej przeprowadzili skuteczną interwencję domową, która doprowadziła do zatrzymania 33-letniego mężczyzny z 2,5 kg narkotyków. Całe zajście miało miejsce we wtorek w dzielnicy LSM, gdzie funkcjonariusze zostali skierowani na interwencję w związku z awanturą, którą wszczął syn zgłaszających.

Po dotarciu na miejsce policjanci zauważyli specyficzny zapach w mieszkaniu i skupili się na słoiku, który zawierał susz. Okazało się, że był to nielegalny towar – marihuana. Podczas dalszych działań zabezpieczono znacznie większą ilość narkotyków. Po zbadaniu i zważeniu materiałów okazało się, że mężczyzna posiadał około 2,5 kg marihuany, ecstasy, amfetaminy oraz metaamfetaminy.

Zatrzymany został przewieziony do Prokuratury Rejonowej Lublin-Południe, gdzie postawiono mu zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. W wyniku decyzji sądu, mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Odpowiadać będzie za poważne przestępstwo, za które grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Foto:Policja