Zatrzymany 23-latek podejrzany o zabójstwo w Lublinie: Ofiara odnaleziona w Bronowicach.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie dokonali zatrzymania 23-letniego mężczyzny w związku z podejrzeniem o popełnienie zabójstwa.

Cała sprawa wiąże się z odnalezieniem ciała 23-latka w jednym z mieszkań na terenie lubelskiej dzielnicy Bronowice, gdzie ofiara miała rany kłute.

Zdarzenie to miało miejsce w sobotę wieczorem, gdy policjanci otrzymali zgłoszenie o znalezieniu zwłok mężczyzny. Już na miejscu stwierdzono, że istnieje uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa, zważywszy na rany kłute na ciele ofiary. Ciało zostało zabezpieczone i przekazane do dalszych czynności, w tym sekcji zwłok.

Pracujący nad sprawą kryminalni we współpracy z funkcjonariuszami z Chełma szybko zlokalizowali i zatrzymali 23-letniego mieszkańca Chełma, uznawanego za podejrzanego o dokonanie zabójstwa. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a obecnie prowadzone są czynności procesowe pod nadzorem prokuratora.

Według wstępnych ustaleń, rany kłute zostały zadane w trakcie awantury, co stało się motywem przestępstwa. Dziś policja kontynuuje śledztwo, a zebrany materiał dowodowy posłuży do dalszych działań prawnych. Zatrzymany 23-latek zostanie doprowadzony przed prokuraturę, gdzie może mu grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.