Tragiczne Zderzenie na Drodze w Bychawce Trzeciej: Nie Żyje Kierowca Daewoo, Pasażerka i Kierowca Toyoty Ranni

Wczoraj, około godziny 14, doszło do tragicznego wypadku drogowego w miejscowości Bychawka Trzecia. 59-letni kierowca Daewoo podczas próby wyprzedzania trzech pojazdów zderzył się czołowo z 51-letnim kierowcą Toyoty. Pomimo podjętej reanimacji, życia kierowcy Daewoo nie udało się uratować.

Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Daewoo podjął manewr wyprzedzania, jednakże doszło do tragicznego zderzenia z nadjeżdżającą Toyotą. Niestety, mimo natychmiastowej interwencji służb ratunkowych, kierowca Daewoo zmarł na miejscu zdarzenia.

W wyniku wypadku do szpitala trafiła także 64-letnia pasażerka Daewoo oraz 51-letni kierowca Toyoty, oboje z poważnymi obrażeniami ciała. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana, a policjanci kierowali ruch na objazdy, utrudniając normalny przejazd.

Ciało zmarłego kierowcy zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, a śledczy podjęli śledztwo w celu wyjaśnienia szczegółowych okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. W chwili obecnej nie ma jeszcze pełnej informacji na temat przyczyn wypadku, jednak prowadzone śledztwo ma na celu dokładne wyjaśnienie przebiegu tragicznego zdarzenia.

Foto:Policja