Zderzenie Nissana z Ciężarówką w Fajsławicach.

W miejscowości Fajsławice na drodze krajowej nr 17 doszło dzisiaj o godzinie 6:30 do zderzenia osobowego Nissana z ciężarową Scanią.

Według wstępnych ustaleń policjantów z drogówki krasnostawskiej komendy, 73-letni kierowca Nissana nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, co spowodowało kolizję obu pojazdów. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Incident miał miejsce podczas podróży 73-latka kierującego Nissanem w kierunku Krasnegostawu, podróżującego od strony Lublina. Przyczyny naglej zmiany pasa ruchu przez kierowcę Nissana są jeszcze niejasne. Kierujący ciężarówką Scania, 48-latek, nie mógł uniknąć zderzenia.

W wyniku zderzenia 73-latek kierujący Nissamem został przewieziony do szpitala z obrażeniami ciała. Na szczęście obaj kierujący byli trzeźwi, co może sugerować, że alkohol nie był przyczyną tego zdarzenia.

Obecnie okoliczności tego zderzenia drogowego są wyjaśniane przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. Dochodzenie to ma na celu ustalenie dokładnych przyczyn i przebiegu zdarzenia.