Tragiczny Wypadek w Korolówce: Kierowca Zjechał na Przeciwny Pas Ruchu.

W nocy doszło do tragicznego wypadku w Korolówce, gdzie zderzyły się osobowy Hyundai i ciężarowe Volvo.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierowca osobówki stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z ciężarówką. Obydwoje kierowców było trzeźwych.

Foto:Policja

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do włodawskiej komendy około godziny 01:00. Policjanci i służby ratunkowe natychmiast udały się na miejsce zdarzenia. Z wstępnych ustaleń wynika, że tragedia miała miejsce na prostym odcinku drogi, podczas wymijania się pojazdów. Kierowca Hyundaia, 51-letni obywatel Ukrainy, wpadł w poślizg i stracił kontrolę nad pojazdem, zderzając się czołowo z Volvo prowadzonym przez 55-latka z Włodawy.

Foto:Policja

Policjanci pracowali na miejscu wypadku do wczesnych godzin rannych, przesłuchując świadków i przeprowadzając oględziny pojazdów oraz miejsca zdarzenia. Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady i dokumentację fotograficzną. Pomimo częściowego zablokowania drogi, funkcjonariusze utrzymywali porządek na miejscu zdarzenia.

Foto:Policja

Badania na obecność alkoholu wykazały, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Niestety, 38-letnia pasażerka Hyundaia doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Śledczy teraz dokładnie analizują zebrane dowody, aby wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.