Tragiczny Wypadek w Chełmie: Pieszy Potrącony na Przejściu Dla Pieszych

Dzisiaj rano doszło do tragicznego wypadku w Chełmie, który pozostawił śmiertelne skutki. Kierowca ciężarowego pojazdu marki Man potrącił 71-letniego mężczyznę na przejściu dla pieszych.

Pomimo natychmiastowej pomocy medycznej, życie pieszego nie udało się uratować. Incydent ten stanowi ostrzeżenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego o konieczności zachowania ostrożności na drogach.

Dzisiejszego ranka dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego na przejściu dla pieszych w rejonie skrzyżowania ulicy Chemicznej z Okszowską w Chełmie. Według wstępnych ustaleń policji, kierujący ciężarowym Manem 31-letni mieszkaniec gminy Chełm potrącił na przejściu dla pieszych 71-letniego chełmianina.

Pomimo transportu poszkodowanego do szpitala i podejmowanych tam działań medycznych, nie udało się uratować jego życia. Warto podkreślić, że kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Niezależne czynności na miejscu zdarzenia prowadzone były pod nadzorem prokuratora i przy udziale biegłego. W wyniku wypadku ruch na ulicy odbywał się wahadłowo. Postępowanie w tej sprawie będzie miało na celu dokładne wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego wydarzenia.