Austria oferuje bezpłatny transport w zamian za tatuaż

Wielki Reset: rządy żerują na młodych i zdesperowanych

Austriacki rząd oferuje bezpłatny transport każdemu, kto zdecyduje się wytatuować na skórze swój Bilet Klimatyczny (Klimaticket) promujący program Nowego Porządku Świata.

Klimaticket zapewnia użytkownikom dostęp do wszystkich środków transportu publicznego i prywatnego na okres jednego roku w cenie 1095 euro. Natomiast ci, którzy trwale oznaczą tatuażem swoje ciało elementem Klimaticket, otrzymają bezpłatny transport, ale tylko na rok.

“To inicjatywa, która pomoże nam zbliżyć się do celów Porozumienia paryskiego” – powiedziała austriacka minister klimatu Leonore Gewessler.

Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) chciałaby ograniczyć liczbę prywatnych samochodów o 16% do 2024 r., twierdząc, że transport jest największym elementem zanieczyszczającym emisjami dwutlenku węgla.

Według niektórych komentatorów, inicjatywa austriackiego rządu to kolejny przykład, jak Wielki Reset wykorzystuje zdesperowanych lub młodych ludzi do osiągnięcia swoich celów.

“To kiepski chwyt marketingowy” – powiedział jeden z komentatorów. “Trzeba być wyjątkowo zdesperowanym lub głupim, aby zgodzić się na te warunki”.

Inny komentator zauważył, że inicjatywa ta jest częścią szerszego trendu, w którym rządy oferują korzyści w zamian za dane biometryczne lub inne informacje osobiste.

“To tylko kolejny sposób, w jaki Wielki Reset żeruje na ludziach” – powiedział. “To nie jest darmowy lunch”.

Jak widać Austria czerpie wzorce od Swojego znanego obywatela jakim był Adolf Hitler i Jego słynne tatuaże wykonywane w obozach koncentracyjnych.

 

Link do oryginalnego artykułu: LINK